Ako získať špeciálne štipendium?

Každý semester sa niektorí lektori a lektorky v našich programoch rozhodnú učiť bez nároku na honorár. Týmto veľkým gestom ukazujú, že na svete je hojnosti dosť a majú chuť šíriť ju ďalej. Radi by sme sa k tejto iniciatíve pridali aj my a preto sme sa vytvorili špeciálne štipendiá pre tie z vás, ktoré si to najviac zaslúžia.

V uplynulom semestri nám bez nároku na odplatu venoval svoj čas  1  lektor. Práve preto vieme udeliť 1 špeciálne štipendium vo výške 700 EUR ako zľavu zo školného. Keďže si lektor nepraje byt menovaný, nazvali sme ho štipendium Ady Lovelace, podľa úspešnej vynálezkyne prvých algoritmov.

Ako získať toto štipendium?

O štipendium sa môžete uchádzať prostredníctvom motivačného listu. V liste napíšte:

• Prečo by sme štipendium mali udeliť práve vám?
• Ako prispejete k tomu, aby vaša trieda bola skvelá?

Neváhajte nám napísať aj o vašich životných príbehoch, v ktorých ste prejavili vytrvalosť, chuť učiť sa, odhodlanie, ambície či ľudskosť. Tiež nám prosím uveďte vaše kariérne ciele a ako práve náš program môže pomôcť k ich naplneniu.

Motivačný list nám zašlite na emailovú adresu info@minitechmba.org do 30.9.2018. Odporúčaný formát motivačného listu je PDF. Ak však chcete, môžete ho nahrať na video s dĺžkou max. 2 minúty a poslať nám naň odkaz cez Dropbox alebo Google Drive.

Vybrané uchádzačky následne absolvujú pohovor a naša komisia do 7.10.2018 určí výsledok, o ktorom sa dozviete emailom.

Prihlásiť sa môžete do 30.9.2018. Vyplnenie prihlášky vám zaberie 30 minút.

PS: Veríme, že tradícia štipendií bude pokračovať aj naďalej. Už v zimnom semestri 2018 je niekoľko špičkových lektoriek a lektorov, ktorí sa vzdali nároku na honorár vo Váš prospech. No povedzte, nie sú úžasní?