Last minute vstup pre 7 statočných budúcich IT-čkárok!

Budete práve vy jednou zo žien, ktoré sa odvážia preniknúť do IT smerom k programovaniu, dátovej analytike, online marketingu či web dizajnu?
Hľadáme 7 statočných budúcich IT-čkárok, ktoré spĺňajú nasledujúce podmienky:
 • Angličtina – stačí pasívne porozumenie textu a videu.
 • Vysoká škola akéhokoľvek odboru napr. finančné, ekonomické, prírodovedné odbory.
 • Kladný vzťah k číslam a logickému uvažovaniu, keďže tie pri mnohých IT pozíciách treba.
 • Záujem zamestnať sa v technologickom sektore v priebehu najbližších cca 6-12 mesiacov. Ak neviete v akej roli, s výberom vám poradíme.
 • Chuť sebavzdelávať sa aj po skončení programu vo vami zvolenej oblasti napr. programovanie, vývoj webu či dátová analytika. Pomôžeme vám vybrať si a podporíme vás radami a kontaktmi na mentorov, keďže odborníčkou sa nestanete zo dňa na deň.
 • Ochota poskytnúť svoje CV a absolvovať stretnutia s personalistami v našich partnerských firmách.
Vstupná investícia:

Úspešným uchádzačkám udelíme štipendium vo výške od 700 EUR do 1000 EUR a k tomu odklad časti školného až do výšky 500 EUR, ktoré nám zaplatíte až keď si nájdete lepšie platenú prácu a budete spokojná s programom. Vaša vstupná investícia tak môže byť len 500 EUR! (bežná cena programu je 2070 EUR).

Ako sa uchádzať:
 1. Zašlite nám prihlášku do programu
 2. Pošlite nám motivačný list vo formáte PDF na info@minitechmba.org do 21.10.2018. Napíšte v ňom odpoveď na otázku: “Prečo by sme štipendium mali udeliť práve vám?” Neváhajte nám napísať aj o vašich životných príbehoch, v ktorých ste prejavili vytrvalosť, chuť učiť sa, odhodlanie či ľudskosť. Tiež nám prosím uveďte vaše kariérne ciele a ako práve náš program môže pomôcť k ich naplneniu.
 3. Absolvujete 30 min online pohovor
 4. Pridáte sa do programu, ktorého výučba začína 22.10.
Ako program funguje?
 • Program je zameraný na pokročilé porozumenie využitia informačných technológií vo firmách. Umožňuje vám porozumieť pojmom používaným v IT a tiež lepšie si vybrať kariérne smerovanie smerom do IT rolí.
 • Výučba prebieha počas 12-tich utorokov večer od 22.10. do 29.1.2017 v skupinách okolo 15 ľudí (stretnutie je každý týždeň od 18h do 21h v Bratislave na Einsteinovej) a počas 3 sobôt (naplánované vopred, 1x mesačne). Popritom máte možnosť pracovať na domácich zadaniach a absolvovať zaujímavé podujatia.
 • Osnovy programu nájdete tu.
 • Celková časová investícia je cca 70-100 hodín počas večerov a 3 sobôt (závisí od vašej chuti absolvovať voliteľné úlohy a aktivity).
 • Popri kurze absolvujete i kariérne poradenstvo, ktoré vám pomôže zorientovať sa v IT pozíciách vhodných pre vás.

Pozrite si príbehy našich absolventiek a využite šancu zmeniť svoj život ešte dnes!

 

Absolventky vzdelávacích programov Mini Tech MBA for Women spája záujem zorientovať sa vo svete informačných technológií. Unikátne semestrálne kurikulum bolo vytvorené špeciálne pre ženy, ktoré si uvedomujú, že technológie sú a budú čoraz dôležitejšou súčasťou ich práce. Zároveň potrebujú program, ktorý im umožní vzdelávať sa popri práci či rodine. Viac o nás nájdete na našej webstránke.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *